Producenci
Makita DLM462PT4 kosiarka Kosiarka do trawnika typu push Bateria Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Prędkość maksymalna (do przodu) | 5 km/h |
| Funkcje uchwytu | Regulowany Antypoślizgowa rękojeść |
| Rodzaj regulacji cięcia | Krokowy |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Wielkość pojemnika na trawę | 60 l |
| Maksymalna wysokość cięcia | 10 cm |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Regulowana rączka | Tak |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Regulowanie odstępu izolacyjnego cięcia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Liczba funkcji | 3 |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Szybkość obrotowa | 3300 RPM |
| Liczba łopatek | 2 |
| Kolor produktu | Zielony |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 1900 m² |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Moc | |
| Wyjmowana bateria | Tak |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 1690 mm |
| Szerokość produktu | 535 mm |
| Waga produktu | 35,3 kg |
| Wysokość produktu | 1095 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony zestaw mulczujący | Tak |
Gwarancja 24 miesiące