Producenci
Makita DLM480Z kosiarka Kosiarka do trawnika typu push Bateria Czarny, Turkusowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna wysokość cięcia | 10 cm |
| Regulowana rączka | Tak |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 650 m² |
| Średnica przednich kół | 18 cm |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Minimalna wysokość cięcia | 8 cm |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Kolor produktu | Turkusowy Czarny |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Poziom mocy dźwięku | 92 dB |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Szybkość obrotowa | 3100 RPM |
| Wielkość pojemnika na trawę | 62 l |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Liczba ustawień wysokości | 8 |
| Funkcja mulczowania | Tak |
| Średnica tylnych kół | 23 cm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 6 Ah |
Gwarancja 24 miesiące