Producenci
Makita DLM481Z kosiarka Kosiarka do trawnika typu push Bateria Czarny, Niebieski, Metaliczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Kolor produktu | Czarny Metaliczny Niebieski |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 84 dB |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 800 m² |
| Poziom mocy dźwięku | 92 dB |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s² |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Wielkość pojemnika na trawę | 62 l |
| Prędkość maksymalna (do przodu) | 5 km/h |
| Maksymalna wysokość cięcia | 10 cm |
| Średnica przednich kół | 18 cm |
| Pojemnik na trawę | Tak |
| Szybkość obrotowa | 3100 RPM |
| Średnica tylnych kół | 23 cm |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Żywotność baterii (max) | 23 min |
| Pojemność baterii | 6 Ah |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 29,3 kg |
| Głębokość produktu | 1740 mm |
| Szerokość produktu | 530 mm |
| Wysokość produktu | 1060 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia w pobliżu otwartego ognia lub źródeł ciepła. Zużyte akumulatory oddaj do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Przechowuj urządzenie i jego akumulator w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące