Producenci
Makita DLM532PT4 kosiarka Kosiarka do trawnika typu push Bateria Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom mocy dźwięku | 90,4 dB |
| Szybkość obrotowa | 2800 RPM |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Maksymalna powierzchnia trawnika | 2300 m2 |
| Szerokość koszenia | 53,4 cm |
| Maksymalna wysokość cięcia | 10 cm |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Prędkość maksymalna (do przodu) | 5 km/h |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 78,1 dB |
| Minimalna wysokość cięcia | 2 cm |
| Model | Kosiarka do trawnika typu push |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s2 |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 590 mm |
| Wysokość produktu | 1095 mm |
| Waga produktu | 42,8 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zużyte akumulatory oddaj do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Nie używaj urządzenia w pobliżu otwartego ognia lub źródeł ciepła. Przechowuj urządzenie i jego akumulator w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS02: Substancje łatwopalne |
Gwarancja 24 miesiące