Producenci
Makita DLW140Z ręczna pilarka/przecinarka do betonu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom ciśnienia akustycznego | 115 dB |
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s2 |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3800 RPM |
| Średnica tarczy | 35,5 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Waga produktu | 17,2 kg |
| Wysokość produktu | 640 mm |
| Głębokość produktu | 537 mm |
Gwarancja 24 miesiące