Producenci
Makita DML814 oświetlenie robocze Niebieski LED
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Wolnostojące światło robocze |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Żywotność baterii | 10 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 3 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,2 kg |
| Głębokość produktu | 658 mm |
| Szerokość produktu | 573 mm |
| Wysokość produktu | 2240 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przeprowadzać instalację i konserwację zgodnie z instrukcjami producenta, aby uniknąć porażenia prądem. Produkt może zawierać substancje niebezpieczne dla środowiska, dlatego nie wolno wyrzucać go do zwykłego śmietnika. Nie patrzeć bezpośrednio na źródło światła, aby uniknąć uszkodzenia wzroku. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Lampy | |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Technologia źródła światła | LED |
Gwarancja 24 miesiące