Producenci
Makita DRV150RFJ narzędzie do nitów mechanicznych Czarny, Niebieski 2.4,4.8 mm 10 kN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowane światło | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Długość cięcia | 2,5 cm |
| Obsługiwane rozmiary nitów | 2.4,4.8 mm |
| Siła ciągnąca | 10 kN |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Głębokość produktu | 313 mm |
Gwarancja 24 miesiące