Producenci
Makita DRV250 nitownica Pistolet ręczny/nitownica ręczna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Obsługiwane rozmiary nitów | 3.2 6.4 mm 4.8 5 6.3 2.4 6 4 3 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Model | Pistolet ręczny/nitownica ręczna |
| Kolor uchwytu | Niebieski |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 323 mm |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Bateria | |
| Akumulatorek | Tak |
Gwarancja 24 miesiące