Producenci
Makita DRV250Z narzędzie do nitów mechanicznych Czarny, Niebieski 2.4,3.2,4,4.8,6 mm 20 kN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Długość cięcia | 3 cm |
| Wbudowane światło | Tak |
| Obsługiwane rozmiary nitów | 2.4,3.2,4,4.8,6 mm |
| Siła ciągnąca | 20 kN |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 287 mm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 323 mm |
Gwarancja 24 miesiące