Producenci
Makita DSS501Z przenośna pilarka tarczowa 13,6 cm Czarny, Niebieski, Srebrny 3600 RPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiednie do materiałów | Drewno |
| Port do odsysania pyłu | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny Srebrny |
| Wbudowane światło | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Szerokość produktu | 183 mm |
| Wysokość produktu | 201 mm |
| Głębokość produktu | 364 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 3600 RPM |
| Średnica tarczy | 13,6 cm |
| Otwór ostrza | 2 cm |
| Głębokość cięcia przy (90º) | 5,1 cm |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 103 dB |
| Regulacja fazy | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 92 dB |
| Głębokość cięcia przy 45º | 3,5 cm |
| Poziom wibracji (cięcie drewna) | 2,5 m/s² |
| Błąd poziomu wibracji (cięcie drewna) | 1,5 m/s² |
Gwarancja 24 miesiące