Producenci
Makita DTM51Z oscylujące narzędzie wielofunkcyjne Czarny, Niebieski 20000 OPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Aplikacje narzędzi wielofunkcyjnych | Cięcie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie wejściowe AC | 18 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Wydajność | |
| Kąt oscylacji | 1,6° |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (maks.) | 20000 OPM |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (min.) | 6000 OPM |
| Poziom wibracji (brzeszczot do cięcia wgłębnego) | 4,5 m/s² |
| Poziom wibracji (skrobanie) | 5,5 m/s² |
| Pozostałe funkcje | |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Poziom ciśnienia akustycznego (min) | 77 dB |
| Maksymalny poziom natężenia dźwięku | 81 dB |
Gwarancja 24 miesiące