Producenci
Makita DUM604ZX akumulatorowe nożyce do trawy 16 cm 18 V Litowo-jonowa (Li-Ion) Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tłumienie drgań | 2,5 m/s2 |
| Wyłącznik bezpieczeństwa | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s2 |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 76 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 80 dB |
| Prędkość skokowa | 2500 spm |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Noże | Tak |
| Szerokość ostrza | 16 cm |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Szerokość produktu | 177 mm |
| Głębokość produktu | 353 mm |
| Wysokość produktu | 131 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Nie |
| Walizka | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 18 V |
Gwarancja 24 miesiące