Producenci
Makita DUR190LZX3 przecinarka do pędzli/trymer 30 cm Bateria Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom ciśnienia akustycznego | 77 dB |
| Poziom mocy dźwięku | 91,6 dB |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Średnica cięcia (max) | 30 cm |
| Szybkość obrotowa | 6000 RPM |
| Odchylenie standardowe | 2,4 dB |
| Moc | |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 348 mm |
| Długość produktu | 1836 mm |
Gwarancja 24 miesiące