Producenci
Makita DUS054Z Opryskiwacz ogrodowy Ręczny opryskiwacz ogrodowy 5 l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Pasek na ramię o regulowanej długości | Tak |
| Pojemność zbiornika | 5 l |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Typ produktu | Ręczny opryskiwacz ogrodowy |
| Maksymalne ciśnienie | 3 bar |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Wysokość produktu | 368 mm |
| Głębokość produktu | 343 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Szerokość produktu | 182 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
Gwarancja 24 miesiące