Producenci
Makita DUS158Z Opryskiwacz ogrodowy Opryskiwacz ogrodowy plecakowy 15 l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Zewnętrzna |
| Maksymalne ciśnienie | 5 bar |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Pojemność zbiornika | 15 l |
| Typ produktu | Opryskiwacz ogrodowy plecakowy |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 517 mm |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Szerokość produktu | 325 mm |
| Głębokość produktu | 237 mm |
| Waga produktu | 6,2 kg |
Gwarancja 24 miesiące