Producenci
Makita E-15182 Akcesorium do paska narzedziowego Woreczek na narzędzia
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Morski, Szary, Czarny, Niebieski |
| Materiały | Stal nierdzewna, Skóra, Poliester |
| Typ produktu | Woreczek na narzędzia |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 260 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 550 g |
| Szerokość produktu | 145 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące