Producenci
Makita E-15285 uchwyt na narzędzia Spring clip
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Nadaje się do przechowywania | Młot, Uniwersalne |
| Kolor produktu | Szary Niebieski |
| Ilość części | 1 szt. |
| Model | Spring clip |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 290 g |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać upuszczania, aby nie uszkodzić produktu. Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. Przechowywać w suchym miejscu. |
Gwarancja 24 miesiące