Producenci
Makita GA9040R szlifierka kątowa 23 cm 6600 RPM 2600 W 6,9 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Turkusowy Czarny |
| Opis blokowy | Warunki rozszerzonej gwarancji dla użytkowników prywatnych i firm https://www.makita.pl/service-web-login.html |
| Moc | |
| Moc pobierana | 2600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 503 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 6,9 kg |
| Długość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Średnica tarczy szlifierki | 23 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 6600 RPM |
Gwarancja 24 miesiące