Producenci
Makita HM0870C łuparka do betonu 1100 W 2650 bpm Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Moc | |
| Moc pobierana | 1100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,04 kg |
| Szerokość produktu | 450,9 mm |
| Wydajność | |
| Energia uderzenia | 11,4 J |
| Poziom wibracji (dłutowanie) | 11 m/s² |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wskaźnik nacisku | 2650 bpm |
Gwarancja 24 miesiące