Producenci
Makita HM1812 łuparka do betonu 2000 W 870 bpm Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Moc pobierana | 2000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 608 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Szerokość produktu | 843 mm |
| Wydajność | |
| Energia uderzenia | 72,8 J |
| Poziom wibracji (dłutowanie) | 6,5 m/s² |
| Pozostałe funkcje | |
| Wskaźnik nacisku | 870 bpm |
Gwarancja 24 miesiące