Producenci
Makita HR4013C młot udarowo-obrotowy 1100 W 500 RPM SDS Max
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Rodzaj zacisku | SDS Max |
| Moc | |
| Moc pobierana | 1100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 110-240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Długość przewodu | 4 m |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 263 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Głębokość produktu | 479 mm |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Wydajność | |
| Energia uderzenia | 8,3 J |
| Wskaźnik nacisku | 2900 bpm |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 4 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 92 dB |
| Prędkość znamionowa | 500 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Dodatkowa rękojeść | Tak |
| Walizka | Tak |
| Głębokościomierz dołączony | Tak |
Gwarancja 24 miesiące