Producenci
Makita HR4501C młot udarowo-obrotowy SDS Max 280 RPM 1350 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj zacisku | SDS Max |
| Moc | |
| Moc pobierana | 1350 W |
| Długość przewodu | 4 m |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Głębokość produktu | 458 mm |
| Wysokość produktu | 288 mm |
| Szerokość produktu | 136 mm |
| Wydajność | |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 4,5 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB |
| Wskaźnik nacisku | 2750 bpm |
| Energia uderzenia | 10,1 J |
| Poziom mocy dźwięku | 105 dB |
| Prędkość znamionowa | 280 RPM |
Gwarancja 24 miesiące