Producenci
Makita JS3201J nożyce/szczypce zasilane 710 W 1600 spm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Moc | |
| Moc pobierana | 710 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 239 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Głębokość produktu | 213 mm |
| Wydajność | |
| Skok jałowy (maks.) | 1600 spm |
| Pozostałe funkcje | |
| Minimalny promień cięcia | 50 mm |
| Wydajność cięcia w stali (400 N / mm ²) | 3,2 mm |
| Wydajność cięcia w aluminium (250 N / mm ²) | 4 mm |
| Wydajność cięcia w stali (600 N / mm ²) | 2,5 mm |
| Wydajność cięcia w stali (800 N / mm ²) | 1,5 mm |
Gwarancja 24 miesiące