Producenci
Makita KP0800 strugarka ręczna Czarny, Niebieski, Srebrny 17000 RPM 620 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny Srebrny |
| Moc | |
| Moc pobierana | 620 W |
| Długość kabla | 2,5 m |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 158 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Wysokość produktu | 158 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna szerokość strugania | 8,2 cm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 89 dB |
| Prędkość biegu jałowego | 17000 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 100 dB |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalna grubość czipu | 2,5 mm |
Gwarancja 24 miesiące