Producenci
Makita KP312S strugarka ręczna Czarny, Szary 12000 RPM 2200 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 2200 W |
| Moc rzeczywista | 1040 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18,4 kg |
| Głębokość produktu | 551 mm |
| Wysokość produktu | 219 mm |
| Szerokość produktu | 425 mm |
| Wydajność | |
| Poziom wibracji | 2,5 m/s2 |
| Prędkość biegu jałowego | 12000 RPM |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalna grubość czipu | 31,2 cm |
Gwarancja 24 miesiące