Producenci
Makita KT001GZ czajnik elektryczny 0,8 l Czarny, Niebieski
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Sprężynowe wieko | Tak |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Regulowany termostat | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 40 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 233 mm |
| Wysokość produktu | 307 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Szerokość produktu | 322 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Gwarancja 24 miesiące