Producenci
Makita M9204 przenośna szlifierka Szlifierka orbitalna 12000 RPM 24000 OPM Czarny, Czerwony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ szlifierki | Szlifierka orbitalna |
| Moc | |
| Długość kabla | 2 m |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Średnica tarczy szlifierskiej | 12,5 cm |
| Głębokość produktu | 153 mm |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Szerokość produktu | 123 mm |
| Wydajność | |
| Częstotliwość oscylacji na biegu jałowym (maks.) | 24000 OPM |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 81 dB |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 12000 RPM |
| Pozostałe funkcje | |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Moc | 240 W |
| Tłumienie drgań | 3 m/s² |
Gwarancja 24 miesiące