Producenci
Makita MAKPAC walizka systemowa typ 2 395mm x 295mm x 157mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Koła transportowe | Nie |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Typ produktu | Przybornik |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Głębokość produktu | 295 mm |
| Szerokość produktu | 395 mm |
Gwarancja 24 miesiące