Producenci
Makita Młotowiertarka 800W HR2670FT 3,0J
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dłutowanie | Tak |
| Wiercenie | Tak |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Rodzaj zacisku | SDS Plus |
| Wiercenie udarowe | Tak |
| Moc | |
| Moc pobierana | 800 W |
| Długość przewodu | 4 m |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Wysokość produktu | 207 mm |
| Wydajność | |
| Średnica wiertła w betonie (max) | 2,6 cm |
| Poziom mocy dźwięku | 102 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB |
| Średnica wiertła w metalu (max) | 1,3 cm |
| Średnica wiertła w drewnie (max) | 3,2 cm |
| Wskaźnik nacisku | 4500 bpm |
| Energia uderzenia | 3 J |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 1500 RPM |
| Poziom wibracji (dłutowanie) | 14 m/s² |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Gwarancja 24 miesiące