Producenci
Makita PF0800 pompa głębinowa 800 W 13200 l/h 5 m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 168 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna wysokość doprowadzania wody | 9 m |
| Wydajność pompy | 13200 l/h |
| Początkowy poziom wody (min) | 2 cm |
| Głębokość zanurzenia (maksymalna) | 5 m |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy