Producenci
Makita PT354DZ gwoździarka / zszywacz Pistolet do gwoździ/zszywek Bateria
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulacja głębokości bez użycia narzędzi | Tak |
| Miękki uchwyt | Tak |
| Typ produktu | Pistolet do gwoździ/zszywek |
| Wbudowane światło | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Wydajność | |
| Wskaźnik do gwoździ | 23 |
| Pojemność magazynu | 100 |
| Grubość gwoździa (max) | 0,6 mm |
| Grubość gwoździa (min) | 0,6 mm |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 76 dB |
| Długość gwoździa (max) | 3,5 cm |
| Długość gwoździa (min) | 1 cm |
| Błąd poziomu wibracji | 1,5 m/s² |
| Poziom wibracji | 2,5 m/s² |
Gwarancja 24 miesiące