Producenci
Makita SA5040C przenośna szlifierka Szlifierka orbitalna Czarny, Niebieski 7800 RPM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ szlifierki | Szlifierka orbitalna |
| Wbudowane światło | Nie |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Teleskopowa rączka | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 110-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica tarczy szlifierskiej | 12,5 cm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Wydajność | |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 84 dB |
| Niepewność poziomu dźwięku | 3 dB |
| Prędkość biegu jałowego (min) | 2000 RPM |
| Poziom mocy dźwięku | 95 dB |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 7800 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Uchwyt pod podkładkę w zestawie | Nie |
| Dodatkowa rękojeść | Y, N |
| Worek na kurz załączony | Nie |
| Papier ścierny dołączony | Nie |
| Walizka | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Moc | 1400 W |
| Niepewność pomiaru K | 1,5 m/s² |
| Tłumienie drgań | 5 m/s² |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Gwarancja 24 miesiące