Producenci
Makita Specialized ostrze do piły tarczowej 13,6 cm 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiednie do materiałów | Metal |
| Kąt haka | -15° |
| Kompatybilność z marką | Makita |
| Szerokość koszenia | 1,4 mm |
| Średnica tarczy | 13,6 cm |
| Rozmiar dyszy | 2 cm |
| Liczba zębów | 50 |
| Prędkość obrotowa (max) | 4500 RPM |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące