Producenci
Makita TD0101F klucz zasilany Czarny, Niebieski 200 W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Bieg wsteczny | Tak |
| Typ produktu | Klucz udarowy |
| Kolor produktu | Niebieski Czarny |
| Moc | |
| Moc pobierana | 200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Głębokość produktu | 192 mm |
| Wysokość produktu | 184 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Wydajność | |
| Prędkość znamionowa | 3500 RPM |
| Pozostałe funkcje | |
| Wskaźnik nacisku | 3000 bpm |
| Średnica śruby | M10, M5, M6, M8 |
| Model | Przewodowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używać ochrony słuchu podczas pracy z urządzeniem. Przechowywać w suchym i wentylowanym miejscu z dala od źródeł ciepła. Unikać kontaktu z wodą i innymi cieczami podczas używania. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące