Producenci
Mikroskop Bresser Junior Auflicht 20x (88-52000)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalne powiększenie | 20x |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba okularów | 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ mikroskopu | Mikroskop optyczny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 758 g |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
Gwarancja 24 miesiące