Producenci
Mikroskop Bresser LCD 8.9cm (3.5") - Mikroskop
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Powiekszenie | -500x |
| Maksymalne powiększenie | 2000x |
| Minimalne powiększenie | 50x |
| Liczba okularów | 3 |
| Liczba soczewek | 3 |
| Podświetlenie | Tak |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik |
| Typ mikroskopu | Mikroskop optyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Prąd | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Gwarancja 24 miesiące