Producenci
Mikroskop biologiczny MAGUS Bio 250TL (82891)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj oświetlenia | LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Moc | |
| Zakres temperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 8 kg |
| Głębokość produktu | 630 mm |
| Kamera | |
| Rozstaw okularów (max) | 7,5 cm |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Kąt pochylenia | 30° |
| Regulacja dioptrii (D-D) | -4 - 4 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego patrzenia w mocne źródło światła przez mikroskop. Znajdować pod nadzorem osoby dorosłej podczas korzystania przez dzieci. Przechowywać urządzenie w suchym miejscu, aby uniknąć korozji elementów optycznych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące