Producenci
Mikrotik CRS305-1G-4S+IN łącza sieciowe Zarządzany Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Możliwość sztaplowania | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 12 - 57 V |
| Pobór mocy (max) | 18 W |
| Pobór mocy | 10 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 141 mm |
| Głębokość produktu | 115 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3af |
| Obsługa 10G | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 1 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
Gwarancja 24 miesiące