Producenci
Mikrotik CRS320-8P-8B-4S+RM łącza sieciowe Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 36 W |
| Pobór mocy (max) | 600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 444 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 50 °C |
| Sieć | |
| Obsługa 10G | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3at |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 200000 h |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | RouterOS |
| Model procesora | 98DX226S |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Producent procesora | ARM |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE EAC RoHS |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 17 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
Gwarancja 24 miesiące