Producenci
Mikrotik CSS326-24G-2S+RM łącza sieciowe Zarządzany Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE 1U Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | 1U |
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 19 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 144 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SNMP |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Liczba VLANs | 4000 |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 2 MB |
| Wielkość pamięci flash | 2 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Uchwyty mocowania dołączone | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Złącze zasilania | DC-in jack |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
Gwarancja 24 miesiące