Producenci
Mikrotik GPEN11 adapter PoE Gigabit Ethernet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie | 10 - 57 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 92 x 104 x 24 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Sieć | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Porty i interfejsy | |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Gwarancja 24 miesiące