Producenci
Mikrotik GrooveA 52 ac Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| 2,4 GHz | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| 5 GHz | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Pręt |
| Kolor produktu | Biały |
| Wewnętrzny | Nie |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 10 - 30 V |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 177 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | -40 - 70% |
| Wydajność | |
| Zainstalowany system operacyjny | RouterOS |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Adapter PoE w zestawie | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Antena | |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 6 dBi |
Gwarancja 24 miesiące