Producenci
Mikrotik OmniTIK 5 ac 54 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 |
| Pasmo częstotliwości | 5.150 - 5.875 GHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n IEEE 802.11a IEEE 802.11ac |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 54 Mbit/s |
| 5 GHz | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | Pręt |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 12 - 57 V |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy (max) | 14 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 129 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Wysokość produktu | 416 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Zainstalowany system operacyjny | RouterOS |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Adapter PoE w zestawie | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Antena | |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 7,5 dBi |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące