Producenci
Mikrotik RBLHGG-60ad kit antena
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Maksymalny zasięg działania | 1500 m |
| Moc | |
| Napięcie | 12-57 V |
| Rodzaj zasilania | PoE |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 222 mm |
| Średnica | 39,1 cm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Pasmo częstotliwości | 60 GHz |
| Taktowanie procesora | 716 MHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ad IEEE 802.3at IEEE 802.3af |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177100 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj urządzenia, nie zawiera części przeznaczonych do samodzielnego serwisowania. Używaj urządzenia zgodnie z jego przeznaczeniem, aby uniknąć ryzyka obrażeń. Utrzymuj urządzenie z dala od wilgoci i wysokich temperatur. |
Gwarancja 12 miesięcy