Producenci
Mikrotik RBWAPG-60ADKIT punkt dostępowy WLAN 1000 Mbit/s Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szerokość pasma | 60 GHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at IEEE 802.3af IEEE 802.11ad |
| Maksymalny zakres zewnętrzny | 200 m |
| 2,4 GHz | Nie |
| 5 GHz | Nie |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Stół |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 11 - 57 V |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | RouterOS |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ilość sztuk | 2 |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Antena | |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące