Producenci
Mikrotik SXT SA5 ac Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Zakres częstotliwości | 80 MHz |
| Modulacja | 256-QAM |
| 5 GHz | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Wewnętrzny | Nie |
| Diody LED | Sieć WAN Zasilanie WLAN |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 12 - 57 V |
| Pobór mocy (max) | 12 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -30 - 80 °C |
| Wydajność | |
| Zestaw układów | QCA9882-BR4A-R |
| Model procesora | Qualcomm Atheros QCA9557-AT4A-R |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 265 g |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Antena | |
| Funkcje anteny | Zintegrowana antena |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 13 dBi |
| Pozostałe funkcje | |
| Standard sieci bezprzewodoej LAN | a/n/ac |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące