Producenci
Mikrotik hEX PoE lite ruter Fast Ethernet Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 64 MB |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy | 3 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 28 mm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 89 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -35 - 70 °C |
| Sieć | |
| Technologia okablowania | 10/100Base-T(X) |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 5 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Antena | |
| Typ anteny | Wewnętrzne |
| Połączenie WAN | |
| Ethernet WAN | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
Gwarancja 24 miesiące