Producenci
Mikrotik mANTBox ax 15s Biały Obsługa PoE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11ax IEEE 802.11ac IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Tak |
| 5 GHz | Tak |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Pręt, Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 21 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 126 MB |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Zestaw układów | QCN-6102, IPQ-5010 |
| Zainstalowany system operacyjny | RouterOS |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Adapter PoE w zestawie | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Antena | |
| Typ anteny | Antena sektorowa |
| Polaryzacja | Podwójna polaryzacja |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 15 dBi |
Gwarancja 24 miesiące