Producenci
Mikrowieża Blaupunkt MS20BK (Bluetooth, odtwarzaczem CD/USB i radiem FM) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj urządzenia | Osobisty odtwarzacz CD |
| Typy dysków do odtwarzania | CD-RW CD-R |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Alarm | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 110-240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Wysokość produktu | 127 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 217 mm |
| Wyświetlacz | |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Audio | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 WMA |
| Porty i interfejsy | |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wejście AUX | Tak |
| Wyjście audio | RCA |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Głośniki | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Radio | |
| Zakresy tunera | PLL FM |
| Rodzaje nośników | |
| Odtwarzacz CD-RW | Tak |
| Odtwarzacz CD-R | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące