Producenci
Mikrowieża Blaupunkt MS20BK (Bluetooth, odtwarzaczem CD/USB i radiem FM)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Podświetlenie LED | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Rodzaj produktu | Sześcian |
| Typ produktu | Mikrowieża Hi-Fi |
| Moc | |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Wysokość produktu | 626 mm |
| Waga produktu | 6,83 kg |
| Szerokość produktu | 269 mm |
| Wydajność | |
| Obsługiwane formaty eksportu plików audio | FLAC WAV MP3 WMA |
| Ilość stacji | 40 |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Łatwe parowanie | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Pasmo FM | 87,5 - 108 MHz |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Możliw. dost. korektora (Equalizer) | Tak |
| Zegar | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Karaoke | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Audio | |
| Moc maksymalna | 120 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 20 W |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Złącza audio RCA | 2 |
| Połączenie USB | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 2 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące